Vaadatud: 28.11.2022 19:46:53

KÜPSISTE POLIITIKA

UAB "Aurilė" (edaspidi - Ettevõte) väärtustab ja kaitseb oma klientide privaatsust, seetõttu esitame käesolevas küpsisepoliitikas (edaspidi - poliitika) selgelt ja ühemõtteliselt ettevõtte veebisaidil http://www.goldinga.ee (edaspidi - Veebileht) teabe kogumise ja kasutamise põhimõtted, samuti muu teave Ettevõtte regulatsioonide ja põhimõtete kohta isikuandmete kaitse tagamisel.
Käesolevat poliitikat rakendame juhtudel, kui külastate Ettevõtte veebisaiti ja saame teiega seotud andmeid küpsiste abil. See poliitika ei kehti, kui sirvite teiste ettevõtete veebisaite või kasutate kolmandate osapoolte teenuseid.
Isikuandmete töötlemisel järgime Euroopa Liidu andmekaitsemäärust nr. 2016/679, Leedu Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seaduse nõuded, muud seonduvad õigusaktid ja kontrollivate asutuste juhised.

1. Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvuti või mobiilseadme brauserisse, kui veebisaiti külastate. Järgmine kord, kui veebisaiti külastate, saab seda faili skannida, et veebisait tuvastaks teie arvuti või mobiilseadme.

2. Miks me kasutame küpsiseid?

Isikuandmete läbipaistvuse ja vastutustundliku töötlemise tagamiseks anname teada, et ettevõte töötleb küpsiste abil kogutud isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:
 • Veebilehe tõhusa ja turvalise töö tagamiseks. Kasutame küpsiseid turvafunktsioonide tagamiseks ja pahatahtliku tegevuse vältimiseks.
 • Teie vajaduste paremaks mõistmiseks, meie toodete, funktsioonide ja teenuste täiustamiseks, sealhulgas siis, kui sisenete meie saidile teiste veebisaitide, rakenduste või seadmete kaudu.
 • Teie tuvastamiseks Ettevõtte infosüsteemides ja veebilehel, eesmärgiga tuvastada Veebilehe korduvkülastajad. Küpsised aitavad valida teile kohandatud sisu ja isikupärastada teie kasutuskogemust. Küpsised aitavad vältida ka pidevat ja korduvat registreerimist või teabe täitmist, kui külastate meie veebisaiti korduvalt.
 • Analüüsida oma harjumusi, et Veebilehe toimimine oleks veelgi mugavam, efektiivsem ja paremini vastavuses Sinu vajaduste ja ootustega.
 • Meie veebisaidile saadetud teabe ja andmevoogude hindamiseks. Kasutame küpsiseid statistiliste andmete kogumiseks veebisaidi kasutajate arvu ja nende veebisaidi kasutamise kohta.
 • Sihtimiseks ja reklaamimiseks. Küpsiste abil saame koguda teavet nii, et veebisaidil kuvatakse ainult erinevatele sihtrühmadele mõeldud sisu. Kasutame küpsiseid, et näidata teile asjakohast reklaami nii meie saidil kui ka väljaspool.
 • Küpsiseid kasutatakse ka selleks, et registreerida, kas nõustute küpsiste kasutamisega ettevõtte veebisaidil, ja selleks, et teilt ei esitataks seda küsimust iga kord, kui külastate meie veebisaiti.
Kohaldatavate õigusaktidega lubatud ulatuses võime siduda küpsiste kaudu saadud andmeid muu teabega, mis on saadud teie kohta muudest seaduslikest allikatest (st teave teenuste kasutamise, meie lojaalsusprogrammide jms kohta).
Küpsiste abil kogutud teave võimaldab meil tagada teile mugavama sirvimise, pakkuda teile atraktiivseid pakkumisi ja saada rohkem teavet Veebilehe kasutajate käitumise kohta, analüüsida trende ning täiustada veebisaiti, klienditeenindust ja Ettevõtte pakutavaid teenuseid. .

3. Milliseid küpsiseid me kasutame?

Iga kord, kui külastate meie veebisaiti, võidakse luua pikaajalisi (püsivaid) küpsiseid, mis jäävad teie brauserisse ja mida näeme, kui veebisaidile naasete. Neid ei kustutata, kui olete meie saidi sirvimise lõpetanud. Samuti loome lühiajalisi (seansi)küpsiseid, mis aeguvad või kustutatakse, kui lõpetate meie veebisaidi sirvimise (st need kehtivad tavaliselt ainult meie veebisaidi reaalajas külastuse või ühe sirvimisseansi ajal).
Ettevõtte veebisaidil kasutatavad küpsised:
 • Vajalikud küpsised: Püüame pakkuda oma külastajatele täiustatud, lihtsalt kasutatavat veebisaiti, mis kohandub automaatselt vastavalt nende vajadustele ja eelistustele. Selle saavutamiseks kasutame vajalikke või muid nn tehnilisi küpsiseid, mis aitavad teile meie veebisaiti näidata ja selle funktsionaalsust tagada. Need olulised küpsised on vajalikud meie veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks.
 • Funktsionaalsed küpsised: kasutame funktsionaalseid küpsiseid, et meeles pidada teie eelistusi ja aidata teil meie veebisaiti ja/või rakendusi tõhusalt ja tõhusalt kasutada. Näiteks nende küpsiste abil jätab meie veebisait meelde teie valitud keele või otsingud. Need funktsionaalsed küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks vajalikud, kuid lisavad funktsionaalsust ja parandavad teie ettevõtte veebisaidi kasutamise kogemust.
 • Analüütilised küpsised: kasutame neid küpsiseid, et saada teadmisi selle kohta, kuidas meie külastajad ettevõtte veebisaiti kasutavad. Nii saame oma veebisaiti optimeerida ja täiustada, mõista reklaami ja kommunikatsiooni tõhusust ning tagada, et oleme jätkuvalt huvitavad ja asjakohased. Saame koguda andmeid teie vaadatud veebilehtede, lehtede ja e-kirjade kohta e-kirjad, mille avasite ja millele vastasite, ning teave kuupäeva ja kellaaja kohta. See tähendab ka seda, et võime kasutada teavet teie ja selle saidi kasutamise kohta, näiteks teie külastuste sagedus, konkreetsel lehel tehtud klikkide arv jne. Osana oma reklaamikampaaniatest võime kasutada analüütilisi küpsiseid, et saada teada, kuidas kasutajad pärast veebireklaami näitamist meie veebisaidil navigeerivad. See võib hõlmata ka reklaame kolmandate osapoolte veebisaitidel.
 • Turundusküpsised: kasutame neid küpsiseid, et näidata teile isikupärastatud reklaame meie veebisaitidel ja muudel veebisaitidel. Seda nimetatakse "uuesti turundamiseks", mis põhineb sirvimistoimingutel, nagu teenused, mida otsite või vaatate.
 • Kasutame Google Analyticsit, veebianalüüsi teenust, mida pakub Google, Inc. (edaspidi "Google"). Google Analyticsi kogutud teave edastatakse Google'ile ja salvestatakse seal. Google võib Google Analyticsi kogutud teavet edastada kolmandatele osapooltele ainult vastavalt juriidilistele nõuetele või siis, kui need kolmandad osapooled töötlevad teavet Google'i nimel. Soovitame tutvuda Google'i privaatsus- ja küpsisepoliitikaga eraldi ja regulaarselt.
Ettevõtte veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid:
 • Kolmandate osapoolte reklaamiküpsised – mõnda meie veebisaidilt leitud reklaame või tutvustusi võivad edastada teised juriidilised isikud. Mõned neist üksustest kasutavad oma küpsiseid, et analüüsida, kui palju inimesi on konkreetset reklaami näinud või kui palju inimesi on seda näinud rohkem kui üks kord. Selliseid küpsiseid loovad ettevõtted rakendavad oma privaatsuspoliitikat ja meil ei ole mingit mõju selliste küpsiste loomisele ega salvestamisele.
 • Mõned meie veebisaidi leheküljed võivad kuvada väliste teenusepakkujate (näiteks sotsiaalvõrgustike) sisu. Selleks, et külastajad saaksid sellist kolmanda osapoole sisu vaadata, peavad nad nõustuma nende tingimustega, sealhulgas küpsiste poliitikaga. Välised teenusepakkujad võivad kasutada oma anonüümseid küpsiseid, mis on loodud selleks, et nende kasutatavad programmid või rakendused vastaksid teie vajadustele. Küpsiste toimimise eripärade tõttu puudub meie veebisaidil juurdepääs nende küpsiste salvestatud teabele ning välistel teenusepakkujatel puudub juurdepääs meie veebisaidi poolt rakendatavate küpsiste kogutud teabele.
Täielik teave meie kasutatavate küpsiste kohta on esitatud allpool:
Küpsis Domeen Tüüp Kirjeldus Kestus
_gcl_au .goldinga.ee Turundus Google AdSense kasutab seda reklaamide tõhususe katsetamiseks nende teenuseid kasutavatel veebisaitidel. 2 kuud
PrestaShop-fa4cceccb533db42735a22af5d28b3fe .www.goldinga.ee - - 1 nädal
lsc_private .www.goldinga.ee - - 52 aastat
_ga_1FN7W059GC .goldinga.ee Analüütika Kasutajate tuvastamiseks kasutatav ID 1 aasta
fbp www.goldinga.ee - - 52 aastat
PrestaShop-0de64e4792554f659aa2cb704b7558f4 .www.goldinga.ee - - 2 nädalat
_fbp .goldinga.ee Turundus Facebook kasutab seda rea ​​reklaamitoodete, näiteks kolmandate osapoolte reklaamijate reaalajas pakkumise edastamiseks 2 kuud
_hjSessionUser_2315027 .goldinga.ee - - 1 aasta
_hjFirstSeen .goldinga.ee Funktsionaalne Küpsis on seatud nii, et Hotjar saaks jälgida kasutaja teekonna algust seansside koguarvu jaoks. See ei sisalda tuvastatavat teavet. 30 minutit
_hjIncludedInSessionSample www.goldinga.ee Funktsionaalne See küpsis on seatud andma Hotjarile teada, kas see külastaja on kaasatud teie saidi päevase seansipiiranguga määratud andmevalimisse 2 minutit
_hjSession_2315027 .goldinga.ee - - 30 minutit
_hjIncludedInPageviewSample www.goldinga.ee Funktsionaalne See küpsis on seatud andma Hotjarile teada, kas see külastaja on kaasatud teie saidi lehevaatamise piiranguga määratud andmevalimisse. 2 minutit
_hjAbsoluteSessionInProgress .goldinga.ee Funktsionaalne Küpsis on seatud nii, et Hotjar saaks jälgida kasutaja teekonna algust seansside koguarvu jaoks. See ei sisalda tuvastatavat teavet. 30 minutit
_ga .goldinga.ee Analüütika Kasutajate tuvastamiseks kasutatav ID 1 aasta
_guid .goldinga.ee Analüütika ID, mida kasutatakse kasutajate tuvastamiseks 24 tunni jooksul pärast viimast tegevust 1 päev
_gat_gtag_UA_188379958_1 .goldinga.ee Analüütika Kasutatakse Google Analyticsi serveripäringute arvu jälgimiseks Google Tag Manageri kasutamisel 1 minut

4. Kuidas saate küpsistest keelduda või keelata?

Ettevõtte veebisaiti külastades saate valida, kas soovite küpsiseid kasutada. Küpsiste nõusoleku kontrollis saate küpsiseid vastavalt oma eelistustele juhtida ja/või blokeerida.
Kui te ei nõustu küpsiste salvestamisega teie arvutisse või muusse seadmesse, saate oma nõusoleku nende kasutamiseks igal ajal tagasi võtta, muutes brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui otsustate küpsised kustutada, pidage meeles, et ka kõik teie määratud valikud eemaldatakse. Lisaks, kui küpsised on täielikult blokeeritud, ei tööta paljud veebisaidid (sh Ettevõtte veebisait) korralikult. Nendel põhjustel ei soovita me ettevõtte veebisaidi kasutamisel küpsiseid keelata.
Saate Google Analyticsist loobuda, ilma et see mõjutaks meie veebisaidi külastuse kvaliteeti. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas loobuda Google Analyticsi jälgimisest kõigil teie kasutatavatel veebisaitidel, külastage järgmist Google'i lehte: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout .
Meie veebisait sisaldab ka linke teiste isikute, ettevõtete või organisatsioonide veebisaitidele. Pange tähele, et Ettevõte ei vastuta selliste veebisaitide sisu ega nende poolt kasutatavate privaatsuspõhimõtete eest. Seega, kui klõpsate ettevõtte veebisaidil oleval lingil, et pääseda juurde teistele veebisaitidele, peaksite lugema nende privaatsuspoliitikat eraldi.
Küpsiste ja nende haldamise või eemaldamise kohta lisateabe saamiseks külastage lihtsalt www.allaboutcookies.org ja oma brauseri abilehte.

5. Kas uuendame oma küpsiste kasutamise eeskirju?

Aeg-ajalt uuendame sellel veebisaidil küpsiste poliitikat. Pärast seda, kui ettevõte uuendab käesolevat poliitikat, avaldatakse uus versioon veebisaidil https://www.goldinga.ee, seetõttu soovitame teil regulaarselt külastada meie veebisaiti, kust leiate alati selle küpsiste poliitika uusima versiooni. . See küpsisepoliitika on loodud koostöös TermsHubi küpsisepoliitika generaatoriga .
Käesolev küpsiste poliitika jõustub ja seda kohaldatakse alates selle veebisaidil avaldamise kuupäevast.