Tagasi

Meie elektrooniline pood goldinga.lt pakub oma klientidele kauba tagastamiseks eritingimusi - kõik kaubad saate tagastada 30 päeva jooksul alates ostu sooritamise päevast ilma põhjust avaldamata! See on meie suurim eelis tavapoodide ees, kus puudub kauba tagastamise võimalus (Leedu Vabariigi seaduse järgi). Anname võimaluse tootega vastutustundlikult üle vaadata ning vea korral tagastada!

Tagastamise tingimused:

Toode peab olema originaalpakendis, korralikus, kasutamata, etikett ei tohi olla kahjustatud, kaitsekile ei tohi olla ära rebitud, toode peab olema samas konfiguratsioonis, nagu see ostjale esitati ning garantiikaart peab olema tagastada (kui see väljastati). Kaup peab olema müügiks valmis.

Ostja peab tagastatud toote kohale toimetama aadressil: Rotušės a. 5, Kretinga 97140.

Raha tagastamine toimub toote kättesaamisel pangaülekandega märgitud pangakontole 5 päeva jooksul.

Saatekulu ei kuulu tagastamisele.

Kaubad, mis transporditakse kliendini vastavalt spetsifikatsioonile. tellimust ei saa tagastada.

Garantiid

Kauplus goldinga.lt annab kaubale garantii, mille tingimused on märgitud tootekirjelduses või garantiikaardil. Juhul, kui tootel ei ole garantiid, kehtib Leedu Vabariigi seadusandluses sätestatud garantii.

Enne kaupade tagastamist võtke meiega ühendust e-posti teel. Saadame teile kõik vajalikud juhised posti teel. Kindlasti lisa kirjale tellimuse number.

Tagastamisaadress (enne tagastamist võtke meiega ühendust):

UAB "Aurilė"
Raekoda a. 5 Kretinga, Lithuania
Postiindeks: LT97140
Tel: 8 625 55585
[email protected]